DECH Sosyal Sorumluluk


Approbation süreciyle ilgili bilgilendirmeleri paylaştığımız Telegram grubumuza burdan katılabilirsiniz!


woman in white shirt looking at a painting of mona lisa with face mask
Photo by cottonbro on Pexels.com

DECH Bursu nedir?

Hayalleriniz yarım kalmasın diye siz doktorlarımıza destek olmak için her zaman yanınızdayız.

Zorlu çalışma koşulları veya ailevi sebepler nedeniyle yurtdışında mesleğini icra etmek isteyen doktorlara yardım etmek ve yol göstermek amacıyla kurulan DECH’in üç temel amacı vardır.

  • Daha az masraf: Yurtdışına yerleşmek, gerekli belgeleri Almanya onayında çevirttirmek ve kurslara gitmek maddi açıdan ağır bir yük olabilmektedir. Dech olarak bizim amacımız Almanya ve İsviçre’de denklik işlemlerinin maliyetini en aza indirmektir.

  • Daha kısa sürede: Almanya’da doktorluk yapmak ve tıp denkliği almak çok uzun ve meşakkatli bir sürece dönebilmektedir. Hem çok fazla bilgi kirliliği mevcut hem de bütün süreçleri en ince detayıyla sıfırdan öğrenmek neredeyse imkansızdır. Biz deneyimli ekibimizle kişiye özel tüm süreçleri titizlikle yönetmekle birlikte, iş başvurularınızda Big Data ve Machine Learning teknolojilerini kullanarak Almanya’da iş bulma şansını arttırıyoruz.

  • Daha Az Yıpranma: Büyük ortaklıklarımız sayesinde sürecinizi A’dan Z’ye yürütebiliyoruz. Dil kurslarımız, Almanya’da yeminli tercümanlarımız, TELC kurslarımız ve sınav merkezlerimiz sayesinde sürecin en başından Almanya’ya taşınmanıza kadar sizi destekliyoruz.

Tüm bu süreçlerin ne kadar zor olduğunu biliyoruz ve Almanya’da doktorluk yapmak isteyen çok başarılı tıp mezunlarımızdan her ay bir kişiyi danışmanlık ücreti almadan süreçlerinde destekliyoruz.

Dech bursundan faydalanıp ücretsiz danışmanlık almak isteyen adaylarımız careers@dech-med.com adresine CV’lerini, transkriptlerini ve kendilerini anlatan motivasyon yazılarını göndererek başvurabilirler.

Blog yazılarımızı okuyup Approbation süreci hakkında daha fazla bilgi edinin!

TR
%d blogcu bunu beğendi: