Hizmetlerimiz

Denkliğinizi en kolay yoldan almanıza yardımcı olmak için çeşitli hizmetler sunuyoruz. Neye ihtiyaç duyduğunuzdan ya da bunun ne kadara mal olacağından emin değil misiniz? Sizin için hangi hizmetlerin doğru olduğunu anlatabilir ve bilgi verebiliriz. İletişim formumuzu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.


two kids with target

Hedefleriniz

Uzmanlık alanınıza, hangi şehirde yaşamak istediğinize ve Almanca seviyenize göre sizin için en doğru stratejileri belirliyoruz. Kişiye özel çizdiğimiz yol haritası sayesinde doktorlarımız zamandan tasarruf etmektedirler.

kağıdı imzalayan adam

Yeminli Tercüman

Belgelerinizin Almanya veya İsviçre tarafından kabul edilebilmesi için noter onaylı ve doğru sertifikasyona sahip olan bir tercümana ihtiyacınız var. Anlaşmalı tercümanlarımız sayesinde geçerli ve piyasaya göre daha uygun fiyatlarla çevirilerinizi yaptırıyoruz.

el sıkışan iki iş adamı

İş Başvuruları

Özgeçmişinizi Almanya ve İsviçre standartlarına uygun bir şekilde hazırlayıp size uygun iş ilanlarını buluyoruz. Bulduğumuz pozisyonlara sizin hiçbir şey yapmanıza gerek kalmadan başvurularınızı da bizzat biz yapıyoruz.

tahtaya şema çizen adam

Approbation Süreci

Hospitasyon ve iş başvurularınızı takiben approbation sürecinizi başlatıyoruz. Bu süreçte FSP kurslarınıza kadar biz ayarlıyoruz.

ok işareti yapan bir elin radyoloji film görüntüsü

Sağlık Sigortası

Almanya’ya taşınmadan önce yapmanız gereken en önemli şeylerden biri sağlık sigortanız. Allianz ile olan anlaşmamız sayesinde sigortanızı isterseniz çok uygun fiyata yaptırıyoruz.

taşın üzerinde salyangoz

Almanya & İsviçre’de Yaşam

Başka bir ülkeye taşınırken birçok sorunuz olacaktır. “Nerden ev kiralamalıyım?”, “Araba alabilir miyim?”. Taşınmanız ve yerleşik hayata geçme aşamanızda da sizi yalnız bırakmıyoruz.


Hadi kariyerinize birlikte yön verelim.


TR
%d blogcu bunu beğendi: